Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak zamontować niepękające szkło ochronne na ekran 3MK

2023-07-12

Jeśli chcesz skutecznie chronić ekran swojego smartfona - niepękające szkło ochronne 3MK może być doskonałym wyborem. W tym artykule dowiesz się, jak prawidłowo zamontować szkło ochronne na ekranie swojego telefonu.

Kroki do zamontowania niepękającego szkła ochronnego 3MK:

  1. Otwórz opakowanie: Otwórz opakowanie hybrydowego szkła ochronnego 3MK i sprawdź, czy w zestawie znajduje się ściereczka sucha, mokra, oraz naklejka do usunięcia ewentualnych bąbelków powietrza.
  2. Przygotowanie ekranu: Upewnij się, że ekran Twojego telefonu jest czysty i wolny od kurzu, tłuszczu i zanieczyszczeń. Skorzystaj z dołączonych w zestawie ściereczek do czyszczenia oraz naklejki do kurzu (DustRemover), aby dokładnie oczyścić powierzchnię ekranu.
  3. Umieść szkło ochronne: Delikatnie połóż szkło ochronne na ekranie telefonu, dopasowując je do krawędzi ekranu. Upewnij się, że otwory na głośnik, przyciski i aparat są odpowiednio wyprofilowane i zamocuj za pomocą naklejek pozycjonujących na krawędzi telefonu.
  4. Zerwij klejącą warstwę: Delikatnie zerwij klejącą warstwę i połóż równo szkło na ekran. Gdy szkło ochronne jest już umieszczone na ekranie, delikatnie naciśnij je na środku i równomiernie rozprowadź nacisk na całą powierzchnię, aby dokładnie przyległo do ekranu telefonu.
  5. Usuń bąbelki powietrza: W przypadku pojawienia się bąbelków powietrza,najlepiej wypchnąć je w stronę najbliższej krawędzi za pomocą Anti-Buble Card. .
  6. Usuń ochronną folię: Na koniec, delikatnie usuń ochronną folię z powierzchni szkła ochronnego 3MK.

Filmowy przewodnik:

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu instruktażowego, który przedstawia krok po kroku proces montażu niepękającego szkła ochronnego 3MK na ekranie:

pixel