Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nasza oferta

2023-07-18

Potrzebujesz gadżetów do smartfona? Praktyczne akcesoria do telefonów komórkowych i tabletów chronią urządzenie, ale też dodają mu indywidualnego stylu. Zapewniamy szeroki wybór produktów dedykowanych poszczególnym modelom smartfonów i tabletów – zobacz naszą ofertę i spersonalizuj swoje urządzenie mobilne.

Duży wybór akcesoriów do smartfonów i tabletów

Bogata i zróżnicowana oferta obejmuje wszytko, co jest niezbędne do bezpiecznego i komfortowego użytkowania urządzeń mobilnych. Praktyczne akcesoria znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie i są często niezbędne.

Folie czy etui do telefonów stanowią też podstawowe zabezpieczenie smartfona przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty – na rynku ciągle debiutują nowe generacje urządzeń, dlatego też jesteśmy na bieżąco.

Akcesoria do telefonów komórkowych

Dobierz akcesoria do wybranego modelu, m.in. najpopularniejszych smartfonów Samsung, Huawei czy Apple. Służymy pomocą w doborze poszczególnych gadżetów, np. etui do telefonów, pokrowców, futerałów. U znaj znajdziesz też folie ochronne, szkła hartowane, ładowarki do telefonów, baterie, uchwyty samochodowe, karty pamięci, stacje dokujące kijki do selfie, zestawy głośnomówiące, głośniki itd.

Etui na telefon

Etui do telefonów oraz to podstawowy gadżet, kupowany zwykle w pierwszej kolejności. Zapewni ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Można kupić dopasowane pokrowce do telefonów, idealne do danego modelu. Zwróć uwagę, czy wybrane etui na pewno pasuje do Twojego smartfona. Wybór pokrowców jest ogromny – przezroczyste, kolorowe, plastikowe, skórzane, silikonowe itd. Warto od razu dobrać też szkło hartowane, aby zapewnić urządzeniu najwyższą ochronę.

Uchwyty do telefonów

Bogata oferta obejmuje m.in. uchwyty do smartfonów samochodowe i rowerowe, które sprawdzą się podczas jazdy, ale też różne statywy itd. Dzięki nim smartfony pełnią wiele zadań – służą m.in. jako sprzęt do nawigacji satelitarnej czy wideorejestrator.

Ładowarki do telefonów

Zapasowy akumulator to podstawa – nagłe rozładowanie się sprzętu nie tylko irytuje, ale zwykle nie pozwala kontynuować pracy. Warto zaopatrzyć się w drugą baterię na wszelki wypadek.

Akcesoria do tabletów

Ogromną popularnością cieszą się też tablety. Nasza oferta obejmuje m.in. etui i pokrowce, folie i szkła ochronne, ładowarki i kable, uchwyty, karty pamięci, stacje dokujące i wiele innych.

pixel